+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg
Den 18. 11. 1983 byl datem mého narození, ke kterému došlo na porodním oddělení v nemocnici v Karlových Varech ( dnes karlovarská krajská nemocnice )
Vše začalo právě v té karlovarské nemocnici kdy jsem se tam dne 18 11 1983 narodil a dodnes mi nejsou schopní říct co se dělo kolem mého narození. Nikdo se dodnes nemá k vydání zprávy o mém zrození, neboť k mému přidušení z nedostatečného prokysličení mozku nemuselo vůbec dojít. Sám sebe jsem se ptal a také jsem se ptal kde se dalo zda li předcházela tomu lékařská chyba či k tomu došlo následkem opomenutí či odbytí lidí kteří měli moje narození na starosti. Kde se vzal můj autismus? 
Jsem pozitivně smýšlející inteligentní cvok s poruchou autistického spektra.

Nejsem žádný chudáček, žebráček ani hlupáček jak jsem tam vcelku běžně značený. 

Z čeho může něco takového být.? Co koho na mně může děsit? Co může být spouštěčem toho věčného přirovnávání k těm různým prapodivným existencím, narkomanům, bezdomovcům, žebrákům, lapkům? Jaký to má reálný podtext? Jak to racionálně rozlousknout?

Neustále přirovnání ke všelijakým hloupostem a neustálé verbální ataky, vůči mojí osobnosti vymýšlí a inscenují absurdní historky, doměnky, předsudky a situace kterým se nemohu bránit.

Chápu že v dnešní době může kdokoliv nevědomky zapříčinit u kohokoliv jakýkoliv dojem i když nikomu nic neudělal ale stačí že v takovém přiměřeně a racionálně ohlídán a případně ověřen a ne trpět jako v lágru a ne být verbálně napadán a duševně šikanován mnohdy až tak že dojde k nějekým paranoiním, halucinačním či schizofremním záchvěvům.
To s čím se takto potýkám taktéž nikdo nedokáže dodnes logicky a racionálně vysvětlit. A však je možné že to je uměle utvořené při zrození. Nemám o tom přímou, jasnou zprávu ale setkal jsem se s vyprávěním ze kterého mrazí.
Setkal jsem se s vyprávěním, kde mi bylo řečeno o propojenosti nemocnic s tehdejsí StB. Různé nemocnice v onehdé době spolupracovali StB a uměle vytvářeli postižené děti, stb vybrané ženy  sterilizovali, prováděli potraty jejich potomků a některé děti dokonce usmrcovali.

U mně tehdy došlo k hypoxii mozkové intrapartálně. Nemuselo k tomu dojít. Bohužel však k tomu abych se narodil zdraví, jsem byl shledán tímto režimem politicky nespolehlivý.
To že jsem přirovnáván k tomu a tomu, jestli je to pravda, výplod něšťaszné náhody nebo jenom civilisti sugesce, na to se zeptejte věhlasného komisaře rexe, protože ti realní, jen takové zprávy jako vtípeček šustí ale shlédnutí kamerového záznamu a k tomu výslech osoby jenž mně bere za to a ono abych věděl co z čeho vychází, nikdy nepřipustí
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one