+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Zábava pro velké i malé návštěvníky
 
Báječný den v tomto moc pěkném zábavním parku si mohou dokonale užít jízdou na téměř všech zdejších atrakcích i vaši nejmladší andílci.
Zábavní park Freizeit-Land Geiselwind je jednou z hlavních turistických atrakcí v jižním Německu a jeden z největších zábavních parků v Bavorsku (jeho rozloha činí 400,000 m2).
 
Nachází se ve městě Geiselwind, kde denně malým i velkým natěšeným návštěvníkům otevírá své brány do fantastického světa rodinné pohody a báječné zábavy.
 
Rodinnou jízdu s trochou toho adrenalinu si můžete užít na více než 50 atrakcích a prozkoumat ztracený svět nebo nahlédnout pod pokličku tradiční řemeslné výroby či se nechat okouzlit dovednostmi top umělců z celého světa, můžete při nádherných show.
 
To vše za velmi mírné ceny. Vedle areálů plných akčního děje a nespoutané zábavy naleznete i zóny klidu pro relaxaci a občerstvení.

Vše výše uvedené a mnoho dalších atrakcí, můžete využít i několikrát za cenu jedné vstupenky. Freizeit-Land Geiselwind, to je zkrátka parádní zábava pro celou rodinu za dobrou cenu. Nemluvě o zdejší poklidnější atmosféře se všudypřítomným dětským smíchem, ozývajícím se ze všech stran parku a malých frontách na atrakce, což též zpříjemní pobyt v tomto rodinném parku.

No, a pokud nemáte s sebou svačinku z domova a začíná vám po vzrušujících dobrodružstvích kručet v žaludku, jsou zde na vás připraveni mistři kuchaři v tamních restauracích, kde můžete v uvolněné atmosféře poobědvat nebo povečeřet některou z bavorských, francouzských či italských specialit.
 
Není nic lepšího pro rodinnou zábavu s dětmi, nežli navštívit speciálně na rodiny s dětmi zaměřený zábavní park Freizeit-Land Geiselwind, který umožní vám i vašim dětem prožít den plný neopakovatelných zážitků.
images (8).jpg
images (6).jpg
images (7).jpg
images (5).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one