+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg

Kurt Moser (umělecké jméno moje)

Na protější straně hranic mojí rodné země.
Na protější straně hranic mojí rodné země.
Na přelomu jara a léta  2019 jsem se svým germánsky zabarveným jménem takto symbolicky odvrátil od své rodné země , protože se zde vkusy vyplácí které nemám rád , ztratil jsem důvěru že je zde možné naplnit romantické a milostné pocity a moje srdce si s prostředím a atmosférou v mojí rodné zemi nerozumí.

Jsem pozitivně smýšlející inteligentní cvoček s poruchou autistickeho spektra. Co se týče mého duševního odlišení, nejvíce mně trápí že v tomto pastástě se spíše vyplatí zmetkům předstírat nějaké duševní onemocnění než někomu skutečně duševně nemocnému, odlišnému či nedozralému snažit se být co nejlepší. A být co nejlepší se opravdu snažím a hodně mně inspirovali dobré duše.

Nevím co pan Václav Havel myslel tou pravdou a láskou a spravedlností a dosažení západní úrovně. Realita je úplně jiná. Přesný opak všeho co bylo Havlem slibované při revoluci. Ten opak jeho slibů je viditelný velice zřetelně .

K nikomu necítím žádnou nenávist ani zlobu a nejsem proti žádnému národu. I přes vše je zde krásně a mnohdy i dobře. A rádi mně také mají.
Chybí mi obejmutí, pusinka, pohlazení, procházka, výlet, plavba lodičkou, večeře při svíčkách, pobyt ve výhřivce v páru, posezení, dotek a jiné prvky připomínající krásný vztah s děvčetem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one