+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg

Pozor na sociální sítě!!!

Příběh který se mi přihodit na sociální síti facebook
Můj příběh je podobný mnohým příběhům jenž se den co den odehrává na sociálních sítích, zejména na Facebooku.

Smutný a bolestivý příběh.

Jednalo se o vztah s mojí nejcennější spřízněnou duši co jsem kdy na internetu poznal.

Poslední zpráva od ní byla 17. Ledna v odpoledních hodinách. Byla to krásná a příjemná zpráva která absolutně ani nenaznačovala to že vztah mezi námi zaniká.
Dodnes neznám příčinu zániku onoho vztahu. Mezi námi nebylo nikdy nic zlého. Naopak!

Sice to nebyl partnerský vztah, bylo to přátelství spřízněných duší a reálně jsem jí nikdy neviděl a znal jsem jí ze sociální sítě a messengeru příslušného kté sociální síti, onen  vztah byl velmi milým, příjemným, pohádkovým zážitkem. Konverzace s ní, příspěvky její, její reakce na moje příspěvky, hovory. 

Ze situace vychází že na nás musela provést nějaká třetí osoba nějaký intrik případně atak či útok na nás dva. Setkávám se reálně s nic neříkajícími náznaky že nejspíše k něčemu jako napadení našeho vztahu došlo. 
Pocity při kybernetickém napadení jsou kruté
Že došlo k nějakému kybernetickému intriku, ataku či útoku nějakou třetí osobou ukazuje několik indícií. Například její poslední zpráva byla taková že vůbec neukazovala k zániku.

Pokud by jí vztah se mnou omrzel nebo by jsme se k sobě nezapadaly a podobně spíše by mi to řekla narovinu a ne odmlčením se.

Nejhorší na takovýchto kybernetických lumpárnách je že ten kybernetický akt někdo provede a člověk neví kdo a něco se stane a člověk neví co z čeho jde. Neví jak bránit sebe, jak bránit osobu které si tolik cení, co vlastně dělat. Kybernetické akty mohou být velmi různorodé a mnohým je velmi složité až téměř nemožné čelit.

 
Závěrem
Nemám ani jednu racionální ani objektivní zprávu. 

Velmi toužím přijít na to co se vlastně stalo a ještě více toužím po tombylo by li to možné aby byl vztah vzkříšen.

Zprávu která mi tuto situaci  racionálně rozlouskne odměním 222€ 

Na sociální síti již nejsem. Mám tyto stránky,
youtube kanálek a pak mail, mobil a adresu bydliště.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one