+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg

Příroda v okolí Karlových Varů

Zřícenina hradu Andělská Hora
Na západě České republiky je velmi mnoho krásných, pozitivních a příjemných míst které vyzařují množství pozitivní energie. Velmi dobře je na zřícenině hradu Andělská Hora, která se nachází 10 kilometrů od Karlových Varů na hlavním silničním tahu na Prahu.Jedná se o nádherné, romantické, mistické, tajemné, pozitivní a příjemné místo které stojí za to navštívit. I strávit noc je na zřícenině hradu Andělská Hora nezapomenutelný zážitek. Je možné zde postavit stan nebo pokud je k tomu vhodné počasí strávit noc pod širým nebem. Nocování na tomto místě nabízí úžasný pohled na noční oblohu a dochází zde i ke zjevení duše princezny Alvíny a dalších duší šlechty, rytířů a poddaných. Na tomto místě se potkává zemská a kosmická pozitivní energie která má blahodárné účinky a velkou sílu. Tato energie působí velmi dobře proti psychickým potížím, stresu, depresím, úzkostem, normalizuje vibrační rovnováhu a posiluje fumnci obranné aury.
102_30_1395836342_284362_max.jpg
Goethova Vyhlídka
Goethova vyhlídka je dvaačtyřicet metrů vysoká rozhledna s výletní hospůdkou. Nachází se na výšině věčného života nad Karlovými Vary a nabízí výhled na Karlovy Vary, Krušné hory, Slavkovský les a Doupovské vrchy.
2c36f3ca-b7fb-4a7f-836b-3cf12c21938a_1316_608_fit.png
Vyhlídka Karla IV
Vyyhlídka Karla IV je nejstarší karlovarská rozhledna stojící na jížním vrchu, velmi příjemném a oblíbeném místě nad lázeňským územím v Karlových Varech. Je volně přístupná a ze dvou ochozů nabízí krásné výhledy na lázně a do lesa.
454378-top_foto1-81ybd.jpg
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana se nachází na výšině přátelství nad lázěňským centrem Karlových Varů. Rozhledna nabízí výhled na celé město a okolí. Je přístupná bezplatně po celý rok. V okolí se nachází mini zoo, restaurace, motýlí dům, dětské hřiště, stánek s občerstvením a lanovka.
DSCF0006.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one