+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg

Psaníčko na památku vztahu s nejcennější spřízněnou duší co jsem kdy na nettu poznal

Nejcennější spřízněná duše kterou jsem poznal
Tohle psaní je vyjádřením k příběhu který se mi stal. Vyjádření je to v míru a bezezloby.

Dnes je  17. 4. 2021. Jde o na den přesně tři měsíce od poslední zprávy od mojí  nejcennější spřízněné duše co jsem na sociální síti poznal.
Sice to nebyl partnerský vztah, bylo to přátelství spřízněných duší ale na co vzpomínat určitě je. Právě před třemi měsíci to celé zamrzlo a zastavilo se. Již se to nepohlo. Dnes je to na den přesně třetí měsíc , kdy nevím co s tím vztahem je.

Prvních šest týdnů jsem to bral sportovně, sedmý týden jsem málem nepřežil. Dnes jsem již na tom relativně dobře

Mezi námi nikdy nebylo nic zlého. Naopak!
Ten vztah o nemž píši byl velice výjimečný.
Sice jsem jí reálně nikdy neviděl a znal jsem jí ze sociální sítě a messengeru příslušného kté sociální síti, onen  vztah byl velmi milým, příjemným, pohádkovým zážitkem. Konverzace s ní, příspěvky její, její reakce na moje příspěvky, hovory. 

Žijeme od sebe pár set kilometrů daleko. Já v Karlových Varech a ona v Bratislavě. Mám jejích několik fotografií ale neukážu je veřejně a ani soukromě je nikomu nepošlu ani její jméno neuvedu.
Již nemám sílu udřžet víru že vztah mezi námi ještě tepe a dýchá
A však je to moje nejcennější spřízněná duše co jsem kdy na internetu poznal. Mám jí uloženou v hlavě i srdci a mám jí velmi moc rád. V noci když jsem spal a to i dále když v noci spím se mi o ní zdává.
Jedná se o dámu ze Slovenska a mně se občas v KV stálá se se mi od slovenských spoluobčanů dostává jakýsi náznaků ze kterých však nemohu nic racionálně a objektivně pochopit. Nejde o nic zlého ale ani o nic co by pomohlo to rozluštit.
Nemám ani jednu racionální ani objektivní zprávu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one