+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg
Chodím a prosím o obejmutí
IMG_20210730_182603.jpg
Tento štítek vyjadřující prosbu o obejmutí mívám připnutý na sobě když jsem venku.
Jsou věci po kterých velice toužím.
 
Chybí mi obejmutí, pusinka, pohlazení, procházka, výlet, plavba lodičkou, večeře při svíčkách, pobyt ve výhřivce v páru, posezení, dotek a jiné prvky připomínající krásný vztah s děvčetem.

To jsou věci ke kterým je, pokud člověk nemá partnerský vztah téměř nemožné se dostat.

A tak takto putuji touto alternativní cestičkou alespoň k této drobnosti. A pak, pokud kolem mně jede vozidlo s germánskou spz, vyšlo gesto políbení.
 
To má fajn odezvy
Tato alternativní metoda mi ulevuje od duševních bolístek které mi stvořilo zamrznutí krásného a velmi vyjímečného kamarádského vztahu spřízněné duše.
 
O tom také na těchto stránkách píši (
Psaníčko na památku vztahu s nejcennější spřízněnou duší co jsem kdy na nettu poznal , Pozor na sociální sítě!!!

I když o ní nemám jedinou zprávu téměř 200 dní, stále jí velice zbožňuji.

Ze situace vychází že na nás musela provést nějaká třetí osoba nějaký intrik případně atak či útok na nás dva. Setkávám se reálně od Slovenských spoluobčanů po celých téměř 200 dní naprosto pravidelně s nic neříkajícími náznaky že nejspíše k něčemu jako napadení našeho vztahu došlo. 

A však pravděpodobně spíše došlo k čemusi kybernetickému na způsob nějaké hlouposti a podobně. Celkem to o tom napovídá. Pač pokud by se stalo něco vážného jistě bych s tím byl někým obeznámen ( přímo jí, někým kolem ní, policií či kybernetickém oddělení SKPV PČR )

Vzhledem k náznakům ke kterémým dochá si jist nemohu být již absolutně ničím a poprosil jsem policii o prošetření té situace zda něco se takhle stalo nebo nestalo. 
IMG_20210730_191646.jpg
IMG_20210730_180500.jpg
Toho andílka a srdíčko jenž mám na krku jsem měl připravené pro ní, že jí to dám k Valentýnu.
IMG_20210730_182616.jpg
IMG_20210730_182603.jpg
Přáníčko původně zamýšlené pro ní k Valentýnu. Dnes slouží jako štítek s prosbou o obejmutí
DADKKWPOGJKA.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one