+420 606878954
lemonwide.jpg
Vítejte!
Dobrý den, vítám vás na mojí internetové stránce. Jedná se o tématicky všestrannou stránku ve které vám představuji svůj vlastní svět. Svůj web stále vylepšuji a obohacuji
Josef Dvořák

Ondřejská 118/18

360 01 Karlovy Vary

Telefon: + 420 606878954

Mail: josefdvorak18111983@seznam.cz 
 
Blahodárná dechová cvičení pro čistou hlavu i dobrý spánek
Není to psychiatrická nemocnice ale koncentrační tábor
V této léčebně jsem byl ve svých dvanácti letech od 11. 3 do 28. 6. 1996, což je sice doba od dnešní vzdálená, ale jedná se o známá devadesátá léta a poukazuje, že i sedm let po revoluci si toto zařízení zachovalo komunistické srdce a řadů rysů komunistické krutosti v psychiatrických zařízeních a ústavech pro duševně nemocné.

Dnes je mi 37 let a velice dobře si pamatuji toto dětské peklo. Dětem tam bylo dáváno najevo, že s psychickým zdravím zdravím ztratili svobodu a se svobodou i důstojnost a lásku. Od prvního dne pacient přestal být člověkem a stával se bezhodnotnou zbytečností. Tam si s dětmi dělali co chtěli, tam vůbec nemají snahu, aby děti byly zase v pořádku. Nenávist a zloba na všechny děti bez rozdílu tam byla běžná. Lékaři s pacienty nekomunikovali o tom, co dětem podávají a jak se jejich léčení vyvíjí. Při psaní dopisů nám byl obsah kontrolován takže jsme ani nemohli nic nikomu vytknout. Stačilo napsat „necítím se tu dobře“ a hned se urazily a byly hodně ošklivé.

Nemalé potíže byly také když se něco nepovedlo na sto procent nebo když šlo něco pomaleji, to křičeli sprostá slova, ponižovali a někdy i fyzicky útočili a aplikovali léky či injekci. Výraz primářky MUDr Jany Holendové, která v ten čas vedla oddělení B7 a téměř všech sester, intenzivně připomínal výraz klekánic, polednic a jiných takových negativních mystických bytostí. Akorát s tím, že primářka na rozdíl od klekánice byla zákeřná a pouze nestrašila, ale zcela vědomě dětem lámala a někdy i paralyzovala duše.

Na pokojích nás bylo po deseti. Terapie probíhala jen jednou týdně. Koupat jsme se mohli třikrát týdně. Dopoledne jsme chodili ven a odpoledne nás posadili před televizi. Celkově se nám moc nevěnovali, šlo spíš o uplatňování moci.

Závěrem bych chtěl říci, že ani dospělý člověk, natož dítě, které už tak má křehkou duši se v podmínkách jaké tehdy měli neměl téměř nikdo šanci se vzpamatovat, srovnat a duševně zlepšit. Naopak i mě tam málem rozpuštěním duše odeslali na onen svět.
images (12).jpg
stažený soubor (3).jpg
stažený soubor (4).jpg

Vztah spřízněné duše Čecha se Slovenskou

Poslední zmínka o úžasném vztahu
Na sociální síti Facebook došlo ke zvláštní příhodě. Seznámil s dámou z Bratislavy. Měli jsme hezký vztah. Dosáhli jsme ve vztahu levelu ( spřízněné duše ). Ale partnerský vztah to nebyl.

Nikdy mezi námi nebylo nic zlého.

A však najednou odedne 17. ledna 2021 vše zamrzlo. Již mi od ní žádná zpráva nedorazila. A ani ta poslední zpráva nic o zániku ani nenaznačovala.
Prvních šest týdnů to bral sportovně a v sedmém týdnu se u mně objevil pokus o sebevraždu tím že jsem si nalil do respiratoru ředidlo a nasadil si ho s tím že chci zemřít a pak jsem zůstal čtrnáct a půl hodiny v kómatu.

Po několika dnech jsem se ze všeho otřepal bez trvalých následků a pár týdnů na to i psychicky. 

Chtěl bych se vás zeptat zda li je to možné, nějaké prošetření oné situace. V onom vztahu totiž mohlo dojít k nějakému kybernetickému intriku, ataku či útoku nějakou třetí osobou.

Vzhledem k tomu s jakými náznaky se setkám pravděpodobně spíše došlo k čemusi kybernetickému na způsob nějaké hlouposti a podobně. Nejspíše došlo k nějakému zneužití Celkem to o tom napovídá. Pač pokud by se stalo něco vážného jistě bych s tím byl někým obeznámen ( přímo jí, někým kolem ní, policií či kybernetickém oddělení SKPV PČR )

Vzhledem k náznaku ke kterému dochází den co cen po celých čtyři a třicet týdnů  si jist nemohu být již absolutně ničím. 

Svůj profil na facebooku jsem si dávno deaktivoval ale messenger mi běží dál a možnost mně takto kontaktovat je k dispozici stále v soukromé zprávě  ( o to více je to celé nepochopitelnější, že se mělo něco stát ).
Stejný a podobný text uvádím ve všech příbězích kde ji zmiňuji
Teď již o oné situaci chci domluvit
Nemám o tom přímou, jasnou zprávu ale během filmového festivalu v Karlových Varech se mi dostalo od slovenských bratrů řady významných signálů že skutečně došlo ohledně čehosi kolem našeho vztahu k jakému si zneužití třetí osobou. To zneužití podle průběhu hovoru, bylo velice brutální a podle toho co mně doprovází 34. týden zavrženíhodné.

Kdo, co, jak zneužil jsem se ale nedověděl ale bylo jasné že mi chtějí pomoct k situaci rozlousknout. Jsem jim za to vděčný. Stále více mi připadá že rozuzlení situace je téměř nemožné. Pravda, je to záhadné a tajemné jako cca titanic.

Tak jak jsem to měl a co jsem cítíl když náš vztah ještě pulzoval tak to cítím a mám k ní stejný postoj i nadále. I když vztah je nyní imaginární , mám jí uloženou v hlavě i srdci a mám jí velmi rád.
Kontakt s ní ( mimo imaginárního záchvěvu ) již neočekávám. I když jsem jí poslal odkaz na tyhle stránky co mám a zde mám uvedeny mimo fb všechny způsoby kontaktu.
Netuším jestli sem chodí se na mé stránky dívat či ne.
IMG_20210907_210444.jpg
V lese v Karlových Varech jste mohli nalézt něco u čeho byl tento lístek s tímto nápisem . Šlo o dárečky které jsem pro ní měl připravené k Valentýnu. Uložil jsem je do toho lesa aby si je vzal někdo, koho zaujmou. Ten nápis na obrázku ten dáreček nabízí. Po slečně se mi stýská. Není dne ani hodiny, kdy bych na ní nemyslel.
34. týdnů mně permanentně pronásleduje hrůza nepopsatelná a neutichá to. Děvče z ničeho neviním. Škoda že nikdo není schopný mi říct co přesně se stalo.
Zatím nejsilnější nepochopitelnost se objevila 11. 9. 2021. Doma jsem čistil okna, a tam céčkový citroén s bratislavskou spz. A podle konverzace to vypadá že šlo o kybernetický útok velice brutální, promyšlený a čistě cílený na nás. Se zájmem o ublížení mně, mé lásečce a o ublížení našemu vztahu a vymazaní našeho vztazu ze životů. 
Snad dokáže policie či jiný orgán toho odporného zločince chytit a vše vyšetřit. Došlo ke kybersvinstvu které by projít vážně nemělo.
IMG_20210901_193704.jpg
Kolem auta rozmáčknutá veverka.

Poblíž domova lidí které v přátelském znám.

Podle záběru z domovní kamery tu veverku rozmáčklo kolo auta se slovenskou spz. 

A však slečna o které píši je zvířátka velmi zbožňuje. A já také zvířátka velmi zbožňuji.

Já vůbec netuším co se vlastně stalo a co prožívá ona. Je mi jí líto.

Jaké máte zkušenosti vy tento rok se slovenskými bratry? Změnilo se něco?

Nemyslím to tak že bych na ní nějako plival, naopak jí hlavou i srdcem stálevelmi zbožňuji.

To co co píši ke zdejšímu obrázku se jí vůbec netýká. S tím nemá vůbec nic společného. Ale kdybych to mně 34 týdnů pronásleduje přirovnal k tomu, bylo by to jako bych řekl že taková milovnice zvířátek té veverce skočila na tělíčko.
To že jsem přirovnáván k tomu a tomu, jestli je to pravda, výplod něšťaszné náhody nebo jenom něčí sugesce, na to se zeptejte věhlasného komisaře rexe, protože ti realní, jen takové zprávy jako vtípeček šustí ale otevření konverzace mezi námi, kde by se jasně ukázalo že to co mně pronásleduje tolik týdnů jsem si nezasloužil aby mně pronásledovalo tolik vteřin, nikdy nepřipustí.

Tak jako tak, je potřeba říci že jak já tak ona žijeme v republikách kde je kyberhyenismus, naprosto legální a přirozený a tudíž žádnou kompetentní pomoc čekat nelze. Nezlobím se ani na osoby ani na republiky. K nikomu necítím žádnou nenávist ani zlobu ani touhu po pomstě.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one