Autista na vesnické zábavě

O každém odlišném člověku se vypráví různé příběhy. Jak na vesničkách tak i ve městech jsou lidé s nějakých autismem či čímkoliv jiném zajímavím námětem pro stvoření nějaké zajímavé historky. Toto je jeden z nich.
Slavnosti princezny Alvíny na vesničce Andělská Hora u Karlových Varů dne 17. 8. 2019. Byla to velmi nádherná akce na místě kde je velmi dobře. Hezký zážitek.

Bohužel však se utvrdila jistá věc která počala dne 30. 4. 2017 na akci pálení čarodějnic na vesničce Andělská Hora. Tenkrát tam na mě někoho něco vyděsilo ale nic se tam nepřihodilo. Jsem autista takže vypadám nestandartně a mám nestandardní komunikaci, pohyby a pozice což může v komkoliv evokovat a evokuje jakékoliv pocity, emoce i doměnky. Dopad byl takový že jsem s mnohými s kterými jsem byl do té doby za dobře dodnes nepromluvil, dva roky mně nikdo neobejmul a různá podezdření a negativní pohledy byly a jsou prakticky dodnes denním pořádkem v KV a co ten mnohdy prožívám to se neděje ani pedofilně nekrofilním vrahům. Takže vřelé díky několik jistých nejmenovaných obyvatel této úžasné magické vesničky.

Uběhly dva roky a čtyři měsíce od doby co jsem tu vesničku nenavštívil ale stejně se potvrdilo že je to co je. Nikdo mi nic racionálně ani nepřiblížil oč šlo. Nikdo se mnou oč šlo neprobral nic vůbec.

Nejvíce mě podkopla osoba kterou jsem znal, se kterou jsem dříve spolupracoval a které jsem věřil jako pánbíčkář bohu.

Dnes již neočekávám že bych s někým s kým jsem byl do té doby za dobře a dodnes nepromluvil ještě někdy promluvil. Obejmutí na to věřím že se mi nějaké dostane ve snu ale v reálu již ne. Ženy jsou díky doměnkám byť bez reálného podtextu k duši člověka jako tornádo a díky především nim mám čas od časo halucinační či paraniní záchvěvy a třikrát jsem byl u brány schizifrenie. Takže si ani k tomu obejmutí nijak nepomohu natož k vztahu. Chybí mi obejmutí, pusinka, pohlazení, procházka, výlet, plavba lodičkou, posezení, popovídání, úsměv dotek a jiné prvky připomínající krásný vztah s děvčetem a i s pomocí několika nejmenovaných bytostí z této magické vesničky to co mi reálně chybí budu míti jen ve snech.

K nikomu necítím žádnou nenávist ani zlobu ani sklony k pomstě či udání. Jsem smířený a vyrovnaný se skutečností. Vše jsem přijal tak jaké mi to bylo naservírováno.

I lidé kterým bezmezně věříte mohou podkopnout a doměnky mohou mít skutečné dopady. Bez možnosti, způsobu a prostoru se bránit ani tomu nějak předejít.

Však také na Karlovarsku kvůli podobným situacím již duše několika autistů a jiných duševně nezralých zamířila ke hvězdám.
Rozuzlení a záver:
Chápu že v dnešní době může kdokoliv nevědomky zapříčinit u kohokoliv jakýkoliv dojem i když nikomu nic neudělal ale stačí že v takovém přiměřeně a racionálně ohlídán a případně ověřen a ne aby se s někým nějaká historka bez podložených faktů vlekla jako skutečnost. Příběhy mohou být ale přiměřeně a bez skutečných dopadů a pokud se objeví skutečné dopady měl by být prostor aby se člověk o kterém je něco povídáno mohl bránit. Legendy jako je tato se vyskytovali v každé době. Nejbližší je tato legenda podobná legendě o divé Báře jen s rozdílem mezi stoletím
58.jpg
plakat-2019.jpg

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one