Britney Spears

h500-britney-spears-1920x1200-33038.jpg
Britney Spears je americká popová zpěvačka. Svou kariéru zahájila už jako malá v řadě televizních pořadů. V roce 1997 uzavřela smlouvu s nahrávací společností Jive Records a vydala své první album …Baby One More Time, které odstartovalo její pěveckou kariéru, která byla poznamenána i několika pauzami s ohledem na soukormé i zdravotní problémy. V současné době je však Britney opět na vzestupu a její kariéra se vrací tam, kde začala – na vrcholu.

Do této chvíle prodala zpěvačka přes 100 milionů nosičů po celém světě, což ji řadí mezi nejůspějšnější muzikanty současnosti. A podle Asociace amerických hudebních nakladatelství je osmou nejlépe prodávanou umělkyní ve Spojených Státech s podle listu Forbes patří mezi 100 nejvlivnějších celebrit.

 

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one