Lázeňské Peklo

Žít v Karlových Varech je pro mnohé zejména autisty, mentálně postižené a jiné duševně nevyzrálé velice těžké. Vzhledem ke společnosti v Karlových Varech je to šílenost.
Karlovy Vary jsou takové specifické pro život. Mám mnoho velmi dobrých vzpomínek. Ale také se tam vyskytovali věci které jsem nikdy nepochopil, neměli žádný racionální ani reálný podtext. Býval jsem tam bezdůvodně přirovnáván k žebrákům, narkomanům, lapkům či nějakým podivným existencím nebo bezdomovcům což jsem ale reálně nebyl. Jsem autista takže vypadám nestandartně a mám nestandardní komunikaci, pohyby a pozice což může v komkoliv evokovat a evokuje jakékoliv pocity, emoce i doměnky. Nezřídka tam dochází k pouhému sprostému zneužití toho že je někdo autista a z jeho nestandartů evokujících pocitů a doměnek. Již tři autisté kvůli takové situaci odešlo ke hvězdám a mnozí včetně mně tam často trpí jako v lágru a policie to vůbec nevnímá. Nemí šance těm specifikům předejít. Takové místo kde se míchá mafie, velké finanční bohatství, nezaměstnanost, narkomanie a různá nepřizpůsobivost a lázeňství světového významu skutečně není místo rozumné a vhodné pro můj život. Prostor se specifikům vzniklých z takových mixů bránit skutečně není. Chápu že v dnešní době může kdokoliv nevědomky zapříčinit u kohokoliv jakýkoliv dojem i když nikomu nic neudělal ale stačí že v takovém přiměřeně a racionálně ohlídán a případně ověřen a ne aby se s někým nějaká historka bez podložených faktů vlekla jako skutečnost. Příběhy mohou být ale přiměřeně a bez skutečných dopadů a pokud se objeví skutečné dopady měl by být prostor aby se člověk o kterém je něco povídáno mohl bránit. Čas od času z toho dodnes mívám halucinační či paranoiní záchvěvy a několikrát i schizifrenie. Na podzim 2014 to skončilo hodně vážným duševním problémem. Tehdy jsem ale k tomu všemu byl na velmi silné psychické potíže absolutně sám bez lékařské pomoci. Málem to skončilo i mojí smrtí a to pouhopouhá pomluva z těch doměnek zmiňovaných, nejednalo se o žádnou skutečnost a racionálně rozuzlenou věc. K nikomu necítím žádnou nenávist ani zlobu ani sklony k pomstě.
Jak mi mnohokrát moje kamarádka Barborka říkala, lidé kteří ve mně vidí takové věci ve skutečnosti však vidí svojí vlastní povahu. Měla pravdu. Jsem bezdůvodně přirovnáván k narkomanům, bezdomovcům, žebrákům a kdejakým ztraceným existencím. Takoví lidé jsou ovšem pouze moralisté kteří sami nejsou povahově a devět z deseti ani aktivně o nic lepší a neví jak si vybít své mindráky. A že to nemá reálný podtext a racionální vysvětlení je tím že je v genech Karlovarských občanů ještě uložený komunistický způsob smýšlení. To z genů hned tak nezmizí. A zde stačí maličká odchylka byť jen v držení těla a mnozí to dokáží využít k množství velkého zla a tak co potom nestandartní pohled, pohyby, pozice. Na to si mnozí rádi škodolibě hodí nějakou zlomyslnost.

Město Karlovy Vary jako takové mimo lázeňskou zónu a okolní panenskou přírodu vypadá více méně jako retroskanzen v němž dominuje špína, smrad a nepořádek.
66127710_2557564920955448_3907973644365594624_n.jpg
75540029_2834226923289245_582948983303831552_o.jpg
images (6).jpg
stažený soubor (3).jpg
Reálné obrázky Karlových Varů mimo lázeňskou zónu a okolní panenskou přírodu
Mozartův park. A jak se povídá, obrázek vydá za tisíc slov. Není co řešit
Mozartův park. A jak se povídá, obrázek vydá za tisíc slov. Není co řešit
Obyčejná zastávka MHD Karlovy Vary s klasickou výzdobou
Obyčejná zastávka MHD Karlovy Vary s klasickou výzdobou
Kdysi moc krásný bazén dnes již bazén a celé jeho kdysi také moc krásné okolí chátrá.
Kdysi moc krásný bazén dnes již bazén a celé jeho kdysi také moc krásné okolí chátrá.
A teď mimořádné svinsto které se v Karlových Varech odehrálo
94747254_3205457166166217_3603644180305281024_o.jpg
Zde je vidět fingovaná nehoda, ve které řidička úmyslně zavraždila motorkáře a podařilo se jí to sehrát tak aby to bylo jako nehoda uzavřené
Takže, když mně někdo k něčemu přirovnává ( bezdomovcům, narkomanům, kdejakým prapodivným existencím atd) nebo třeba dělá zombie ksichty nebo si otvírá pusinku to není tak horké.

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one