Lázeňské Peklo

Žít v Karlových Varech je pro mnohé zejména autisty, mentálně postižené a jiné duševně nevyzrálé velice těžké. Vzhledem ke společnosti v Karlových Varech je to šílenost.
Karlovy Vary jsou takové specifické pro život. Mám mnoho velmi dobrých vzpomínek. Ale také se tam vyskytovali věci které jsem nikdy nepochopil, neměli žádný racionální ani reálný podtext. Býval jsem tam bezdůvodně přirovnáván k žebrákům, narkomanům, lapkům či nějakým podivným existencím nebo bezdomovcům což jsem ale reálně nebyl. Jsem autista takže vypadám nestandartně a mám nestandardní komunikaci, pohyby a pozice což může v komkoliv evokovat a evokuje jakékoliv pocity, emoce i doměnky. Nezřídka tam dochází k pouhému sprostému zneužití toho že je někdo autista a z jeho nestandartů evokujících pocitů a doměnek. Již tři autisté kvůli takové situaci odešlo ke hvězdám a mnozí včetně mně tam často trpí jako v lágru a policie to vůbec nevnímá. Nemí šance těm specifikům předejít. Takové místo kde se míchá mafie, velké finanční bohatství, nezaměstnanost, narkomanie a různá nepřizpůsobivost a lázeňství světového významu skutečně není místo rozumné a vhodné pro můj život. Prostor se specifikům vzniklých z takových mixů bránit skutečně není. Chápu že v dnešní době může kdokoliv nevědomky zapříčinit u kohokoliv jakýkoliv dojem i když nikomu nic neudělal ale stačí že v takovém přiměřeně a racionálně ohlídán a případně ověřen a ne aby se s někým nějaká historka bez podložených faktů vlekla jako skutečnost. Příběhy mohou být ale přiměřeně a bez skutečných dopadů a pokud se objeví skutečné dopady měl by být prostor aby se člověk o kterém je něco povídáno mohl bránit. Čas od času z toho dodnes mívám halucinační či paranoiní záchvěvy a několikrát i schizifrenie. Na podzim 2014 to skončilo hodně vážným duševním problémem. Tehdy jsem ale k tomu všemu byl na velmi silné psychické potíže absolutně sám bez lékařské pomoci. Málem to skončilo i mojí smrtí a to pouhopouhá pomluva z těch doměnek zmiňovaných, nejednalo se o žádnou skutečnost a racionálně rozuzlenou věc. K nikomu necítím žádnou nenávist ani zlobu ani sklony k pomstě.
Napsaní příběhu dokončím v nejbližsích dnech. V příběhu bude to co jsem v tom čase prožíval. Těžkosti ale i přátelství a o cestě zpět k duševní stabilitě. Dohál jsem to až tak vysoko že jsem byl na tom tak dobře že jsem mohl udělat si autoškolu kterou se mi však nepodařilo nikdy dokončit. Nezvládal jsem dostatečně rychlost reakcí a pozornost. Moje duševní peklo v onu uvedenou domu bylo velmi kruté ale ta cesta k duševní stabilitě byla boží.
66127710_2557564920955448_3907973644365594624_n.jpg
75540029_2834226923289245_582948983303831552_o.jpg
images (6).jpg
stažený soubor (3).jpg

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one