Obnovení Rakouska - Uherska

Vytvořená petice za obnovení Rakouska - Uherska

My, pod touto peticí podepsaní spoluobčané si přejeme obnovení Rakouska - Uherska protože nynějšímu způsobu funglování této země a evropské unie již nedůvěřujeme. 

Od roku 1938 kdy byla uzavřená Mnichovská dohoda se v Československu a dnešním Česku téměř nic dobrého nedělo.

1939 - 1945: Známá událost. Druhá světová válka která byla svojí krutostí a  ničivostí velmi hrozná a způsobila obrovské škody na majetku, životech, zdraví a psychikách milionů lidí.

 

1948 - 1989: Komunistická totalitní krutováda. Opět mnoho škody a poznamenaných a některých i zničených životů.

 

1989 - 2004 - dodnes: Porevoluční džungle kde vládnou falešné a škodné prvky, lži, rozkrádání, podrazy, násilí, drogy, nenávist a další všemožné zvěrstva. Stát jen vybírá daně a jde na roku zločincům. Je zde na mzdové poměry bežných zaměstnanců a kvalitě nepřiměřená drahota. Stát není schopný zabezpečit děti, invalidy, seniory a ochránit potřebné před všemožnými útoky.

 

Tento text je jen stručný výčet klasického dění. Dalo by se říci že stát nemá o lidstvo zájem tak není důvod aby jsme my měli zájem o stát. Vlastenectví není zločin a zájem o Obnovu Rakouska - Uherska není namířeno proti vlastenectví. Nic méně není nic neznámého že tento stát posílá lidi do pekel. Však se kolem sebe rozhlédněme a řekněme si jestli to stojí za to být v tomto systému nebo je lepší tato změna.

Odkaz k petici je k dispozici zde:
Obnovení Rakouska - Uherska

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one