Příroda v okolí Karlových Varů

Zřícenina hradu Andělská Hora
Na západě České republiky je velmi mnoho krásných, pozitivních a příjemných míst které vyzařují množství pozitivní energie. Velmi dobře je na zřícenině hradu Andělská Hora, která se nachází 10 kilometrů od Karlových Varů na hlavním silničním tahu na Prahu.Jedná se o nádherné, romantické, mistické, tajemné, pozitivní a příjemné místo které stojí za to navštívit. I strávit noc je na zřícenině hradu Andělská Hora nezapomenutelný zážitek. Je možné zde postavit stan nebo pokud je k tomu vhodné počasí strávit noc pod širým nebem. Nocování na tomto místě nabízí úžasný pohled na noční oblohu a dochází zde i ke zjevení duše princezny Alvíny a dalších duší šlechty, rytířů a poddaných. Na tomto místě se potkává zemská a kosmická pozitivní energie která má blahodárné účinky a velkou sílu. Tato energie působí velmi dobře proti psychickým potížím, stresu, depresím, úzkostem, normalizuje vibrační rovnováhu a posiluje fumnci obranné aury.
102_30_1395836342_284362_max.jpg
Goethova Vyhlídka
Goethova vyhlídka je dvaačtyřicet metrů vysoká rozhledna s výletní hospůdkou. Nachází se na výšině věčného života nad Karlovými Vary a nabízí výhled na Karlovy Vary, Krušné hory, Slavkovský les a Doupovské vrchy.
2c36f3ca-b7fb-4a7f-836b-3cf12c21938a_1316_608_fit.png
Vyhlídka Karla IV
Vyyhlídka Karla IV je nejstarší karlovarská rozhledna stojící na jížním vrchu, velmi příjemném a oblíbeném místě nad lázeňským územím v Karlových Varech. Je volně přístupná a ze dvou ochozů nabízí krásné výhledy na lázně a do lesa.
454378-top_foto1-81ybd.jpg
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana se nachází na výšině přátelství nad lázěňským centrem Karlových Varů. Rozhledna nabízí výhled na celé město a okolí. Je přístupná bezplatně po celý rok. V okolí se nachází mini zoo, restaurace, motýlí dům, dětské hřiště, stánek s občerstvením a lanovka.
DSCF0006.JPG

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one