Tereza Hlůšková aneb její známý příběh reálně neexistuje

Jedná se o velmi mohutný multimediální podvod
Je to ovšem jen jedna z mnoha verzí. Toto nepíši pro to abych šířil další pitomé desinformace. Ač jsem po tom všem co jsem se o tom dověděl této taktéž nepotvrzené verzi nejvíce nakloněný.
Je k tomu celé množství indicií které naznačují že by známý příběh Terezy Hlůškové které je údajně od Ledna 2018 držená v Pakistánu nemusel reálně vůbec existovat.

Pvrní velká indicie je velká nesrovnalost v článcích. Počínaje jejím zadržením. Zde se vyskytují veliké rozdílnosti jaké tisk uvádí. Nejprve jí odhalili již při odbavení, poto jí odhalila třetí kontrola, potom pátá, potom jí zastavili celníci v prostoru kde se nachází východy odkud jí odvedli kamsi do nějaké místnosti a zavazadlo jí prohlédli. Pokud se na tom nedovedou média ve svých článcích shodnout, nevím kdo co si o nich a celém příběhu má myslet. Ale já osobně si ani o článcích ani o jejím příběhu nemyslím vůbec nic.

Druhou indicií jsou obrovské rozdíly v mediálních článcích o jejích výpovědích. Bylo psáno že ho převážela vícekrát a dokonce nahlásila mnoho lidí kteří s ní spolupracovali, poté že o tom nevěděla, poté že měla převážet suroviny k výrobě drog, potom se mělo jednat o jakési dárky, sošky, šaty pro modelky. A tak to pokračuje dále že tam byla kvůli modelingu, že jela studovat pakistánskou kulturu, že jela studovat islám. Co tedy platí a co ne v tom se k ničemu nepřikláním ale je li ten příběh fake tak novinářství v Česku máme na spodní úrovni, pač to co předvedly tak i malé dětičky ze školky hrající si na novináře by to zvládly o proti novinářům profesionální elitně.

Potom další indicie je souzení. Tvrdilo se že celníci dorgy vůbec nenašly a v dalším článku zase že ano. Dva soudci byly vyměněný poté co se schodly nezávisle na sobě že je to celé vykonstruované. A tak případ dostav třetí soudce. Odsouzená byla ona sama. Ostatní byly propuštění. Avšak takto reálně soudnictví ani nefungluje.
images (2).jpg
436759_54364681.jpg
images (1).jpg
paseracka_pakistanskytisk_snimekzcelnice_cl.jpg
paseracka_pakistanskytisk_snimekzcelnice_cl.jpg
Obzvlášť tato fotografie má sílu, sice nepřímého ale důkazu

Maecenas aliquet accumsan

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis ultrices augue. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Maecenas aliquet
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one