Aura je podle parapsycholigie, alternativní medicíny a okultních věd energetické pole kolem všech živých organismů.
Aura se podle zastánců její existence skládá ze tří vrstev. Zálkadní dělení je na nižší tělo, astrální tělo a vyšší tělo. Některé systémy rozeznávají jen tyto tři vrstvy jiné až sedmnáct. Vrstvy se liší frekvencí energie která jí tvoří. Nelze si je ale představovat jako slupky cibule ale spíše jako matrjošky které jsou plné a větší vždy zasahuje dále, než menší, která je do ní vnořena. Aura má různé barvy a vlastnosti. Je to obrovská energie která obklopuje kazdého z nás. Údajně existují lidé, kteří dokáží auru vidět. Většina lidí tvrdí že jsou to míty, servery zabývající se aurou se však snaží její existenci vědecky dokázat. 

Aura má být energetická struktura kterou spoluvytvářejí vnitřní prána neboli energie Paramátmy, kterou využívá átma, a vnější prána přijímaná čakrami a je projevem životních aspektů v energetickém poli. Jsou zde přítomny veškeré emoce, myšlenky, představy, zkušenosti i záměry, které člověk má.

Základní vlastností energie v auře je pohyb. Pokud se energie nehýbe nebo je blokována, může se projevit jako bolest nebo nemoc fyzického těla, špatné mezilidské vztahy nebo negativní životní situace. 

stažený soubor (1).jpg
images (3).jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one