Kurt Moser (umělecké jméno moje)

Na protější straně hranic mojí rodné země.
Na protější straně hranic mojí rodné země.
Na přelomu jara a léta  2019 jsem se svým germánsky zabarveným jménem takto symbolicky odvrátil od své rodné země , protože se zde vkusy vyplácí které nemám rád , ztratil jsem důvěru že je zde možné naplnit romantické a milostné pocity a moje srdce si s prostředím a atmosférou v mojí rodné zemi nerozumí.

Jsem pozitivně smýšlející inteligentní cvoček s poruchou autistickeho spektra. Co se týče mého duševního odlišení, nejvíce mně trápí že v tomto pastástě se spíše vyplatí zmetkům předstírat nějaké duševní onemocnění než někomu skutečně duševně nemocnému, odlišnému či nedozralému snažit se být co nejlepší. A být co nejlepší se opravdu snažím a hodně mně inspirovali dobré duše.

Nevím co pan Václav Havel myslel tou pravdou a láskou a spravedlností a dosažení západní úrovně. Realita je úplně jiná. Přesný opak všeho co bylo Havlem slibované při revoluci. Ten opak jeho slibů je viditelný velice zřetelně .

K nikomu necítím žádnou nenávist ani zlobu a nejsem proti žádnému národu. I přes vše je zde krásně a mnohdy i dobře. A rádi mně také mají.
Chybí mi obejmutí, pusinka, pohlazení, procházka, výlet, plavba lodičkou, večeře při svíčkách, pobyt ve výhřivce v páru, posezení, dotek a jiné prvky připomínající krásný vztah s děvčetem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one