Pozor na sociální sítě!!!

Příběh který se mi přihodit na sociální síti facebook
Můj příběh je podobný mnohým příběhům jenž se den co den odehrává na sociálních sítích, zejména na Facebooku.

Smutný a bolestivý příběh.

Jednalo se o vztah s mojí nejcennější spřízněnou duši co jsem kdy na internetu poznal.

Poslední zpráva od ní byla 17. Ledna v odpoledních hodinách. Byla to krásná a příjemná zpráva která absolutně ani nenaznačovala to že vztah mezi námi zaniká.
Dodnes neznám příčinu zániku onoho vztahu. Mezi námi nebylo nikdy nic zlého. Naopak!

Sice to nebyl partnerský vztah, bylo to přátelství spřízněných duší a reálně jsem jí nikdy neviděl a znal jsem jí ze sociální sítě a messengeru příslušného kté sociální síti, onen  vztah byl velmi milým, příjemným, pohádkovým zážitkem. Konverzace s ní, příspěvky její, její reakce na moje příspěvky, hovory. 

Ze situace vychází že na nás musela provést nějaká třetí osoba nějaký intrik případně atak či útok na nás dva. Setkávám se reálně s nic neříkajícími náznaky že nejspíše k něčemu jako napadení našeho vztahu došlo. 
Pocity při kybernetickém napadení jsou kruté
Že došlo k nějakému kybernetickému intriku, ataku či útoku nějakou třetí osobou ukazuje několik indícií. Například její poslední zpráva byla taková že vůbec neukazovala k zániku.

Pokud by jí vztah se mnou omrzel nebo by jsme se k sobě nezapadaly a podobně spíše by mi to řekla narovinu a ne odmlčením se.

Nejhorší na takovýchto kybernetických lumpárnách je že ten kybernetický akt někdo provede a člověk neví kdo a něco se stane a člověk neví co z čeho jde. Neví jak bránit sebe, jak bránit osobu které si tolik cení, co vlastně dělat. Kybernetické akty mohou být velmi různorodé a mnohým je velmi složité až téměř nemožné čelit.

 
Závěrem
Nemám ani jednu racionální ani objektivní zprávu. 

Velmi toužím přijít na to co se vlastně stalo a ještě více toužím po tombylo by li to možné aby byl vztah vzkříšen.

Zprávu která mi tuto situaci  racionálně rozlouskne odměním 222€ 

Na sociální síti již nejsem. Mám tyto stránky,
youtube kanálek a pak mail, mobil a adresu bydliště.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one