Příroda v okolí Karlových Varů

Zřícenina hradu Andělská Hora
Na západě České republiky je velmi mnoho krásných, pozitivních a příjemných míst které vyzařují množství pozitivní energie. Velmi dobře je na zřícenině hradu Andělská Hora, která se nachází 10 kilometrů od Karlových Varů na hlavním silničním tahu na Prahu.Jedná se o nádherné, romantické, mistické, tajemné, pozitivní a příjemné místo které stojí za to navštívit. I strávit noc je na zřícenině hradu Andělská Hora nezapomenutelný zážitek. Je možné zde postavit stan nebo pokud je k tomu vhodné počasí strávit noc pod širým nebem. Nocování na tomto místě nabízí úžasný pohled na noční oblohu a dochází zde i ke zjevení duše princezny Alvíny a dalších duší šlechty, rytířů a poddaných. Na tomto místě se potkává zemská a kosmická pozitivní energie která má blahodárné účinky a velkou sílu. Tato energie působí velmi dobře proti psychickým potížím, stresu, depresím, úzkostem, normalizuje vibrační rovnováhu a posiluje fumnci obranné aury.
102_30_1395836342_284362_max.jpg
Goethova Vyhlídka
Goethova vyhlídka je dvaačtyřicet metrů vysoká rozhledna s výletní hospůdkou. Nachází se na výšině věčného života nad Karlovými Vary a nabízí výhled na Karlovy Vary, Krušné hory, Slavkovský les a Doupovské vrchy.
2c36f3ca-b7fb-4a7f-836b-3cf12c21938a_1316_608_fit.png
Vyhlídka Karla IV
Vyyhlídka Karla IV je nejstarší karlovarská rozhledna stojící na jížním vrchu, velmi příjemném a oblíbeném místě nad lázeňským územím v Karlových Varech. Je volně přístupná a ze dvou ochozů nabízí krásné výhledy na lázně a do lesa.
454378-top_foto1-81ybd.jpg
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana se nachází na výšině přátelství nad lázěňským centrem Karlových Varů. Rozhledna nabízí výhled na celé město a okolí. Je přístupná bezplatně po celý rok. V okolí se nachází mini zoo, restaurace, motýlí dům, dětské hřiště, stánek s občerstvením a lanovka.
DSCF0006.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one