Psaníčko na památku vztahu s nejcennější spřízněnou duší co jsem kdy na nettu poznal

Nejcennější spřízněná duše kterou jsem poznal
Tohle psaní je vyjádřením k příběhu který se mi stal. Vyjádření je to v míru a bezezloby.

Dnes je  17. 4. 2021. Jde o na den přesně tři měsíce od poslední zprávy od mojí  nejcennější spřízněné duše co jsem na sociální síti poznal.
Sice to nebyl partnerský vztah, bylo to přátelství spřízněných duší ale na co vzpomínat určitě je. Právě před třemi měsíci to celé zamrzlo a zastavilo se. Již se to nepohlo. Dnes je to na den přesně třetí měsíc , kdy nevím co s tím vztahem je.

Prvních šest týdnů jsem to bral sportovně, sedmý týden jsem málem nepřežil. Dnes jsem již na tom relativně dobře

Mezi námi nikdy nebylo nic zlého. Naopak!
Ten vztah o nemž píši byl velice výjimečný.
Sice jsem jí reálně nikdy neviděl a znal jsem jí ze sociální sítě a messengeru příslušného kté sociální síti, onen  vztah byl velmi milým, příjemným, pohádkovým zážitkem. Konverzace s ní, příspěvky její, její reakce na moje příspěvky, hovory. 

Žijeme od sebe pár set kilometrů daleko. Já v Karlových Varech a ona v Bratislavě. 
Již nemám sílu udřžet víru že vztah mezi námi ještě tepe a dýchá
A však je to moje nejcennější spřízněná duše co jsem kdy na internetu poznal. Mám jí uloženou v hlavě i srdci a mám jí velmi moc rád. V noci když jsem spal a to i dále když v noci spím se mi o ní zdává.
Jedná se o dámu ze Slovenska a mně se občas v KV stálá se se mi od slovenských spoluobčanů dostává jakýsi náznaků ze kterých však nemohu nic racionálně a objektivně pochopit. Nejde o nic zlého ale ani o nic co by pomohlo to rozluštit.
Nemám ani jednu racionální ani objektivní zprávu
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one