V Itálii najdete desítky jedinečných regionů, kam se stojí za to vypravit. Na severu se tyčí Alpy, na jihu omývá zemi moře a po celé délce Apeninského poloostrova najdete historické památky a skvělé lázně.
Itálie je právem nejčastěji spojována s dovolenou u moře. otely leží blízko moře, mnohé mají i vlastní soukromou pláž. Užít si můžete i vstup do bazénu nebo wellness. Pokud upřednostňujete ubytování v soukromí, jsou vám k dispozici vily či apartmány v atraktivních lokalitách.

A co místo moře vyzkoušet jezero? Lago di Garda je největší jezero v Itálii a je přímo obklopené krásnými hotely, zábavními parky a možnostmi vyžití zejména pro milovníky vodních sportů a turistiky. Na výlet to navíc budete mít blízko do historických měst jako Verona či Trento
Dovolená na horách v Itálii
Není pochyb, že nejlepší lyžařská střediska najdete v Alpách, ale možná jste ještě nevyzkoušeli italské Alpy. Na své si přijdou zkušení lyžaři i rodiny s dětmi, které se lyžovat teprve učí. Vyrazte do oblasti Trentino, Passo del Tonale nebo do Dolomitů. Potěší vás, že třeba v Paganella Ski v Brentských Dolomitech je v provozu česká lyžařská škola. Resort je moderní a nabízí přes 50 km sjezdových tratí.
Za památkami a romantikou do Itálie
Vyrazte na romantickou dovolenou v Itálii a užijte si čas jen ve dvou. Řím, Benátky, Verona, ale i mnoho dalších krásných míst vás uvítá jedinečnou atmosférou. Nebo si vyberte dovolenou v Toskánsku a těšte se na procházky vinicemi a olivovými háji. Zvolit můžete ubytování v rustikální vile s bazénem, v hotelu blízko termálních lázní nebo v resortu na pláži.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one