Vztah spřízněné duše Čecha se Slovenskou

Poslední zmínka o úžasném vztahu
Stejný a podobný text uvádím ve všech příbězích kde ji zmiňuji
Teď již o oné situaci chci domluvit
Kontakt s ní ( mimo imaginárního záchvěvu ) již neočekávám. I když jsem jí poslal odkaz na tyhle stránky co mám a zde mám uvedeny mimo fb všechny způsoby kontaktu.
Netuším jestli sem chodí se na mé stránky dívat či ne.
IMG_20210907_210444.jpg
V lese v Karlových Varech jste mohli nalézt něco u čeho byl tento lístek s tímto nápisem . Šlo o dárečky které jsem pro ní měl připravené k Valentýnu. Uložil jsem je do toho lesa aby si je vzal někdo, koho zaujmou. Ten nápis na obrázku ten dáreček nabízí. Po slečně se mi stýská. Není dne ani hodiny, kdy bych na ní nemyslel.
To co mně pronásleduje celý rok jsem si nezasloužil aby mně pronásledovalo vteřinku
Je to rok a ještě co mně pronásleduje neutichá
Na sociální síti Facebook došlo ke zvláštní příhodě. Seznámil s dámou z Bratislavy. Měli jsme hezký vztah. Dosáhli jsme ve vztahu levelu ( spřízněné duše ). Ale partnerský vztah to nebyl.
 
Nikdy mezi námi nebylo nic zlého.

 A však najednou odedne 17. ledna 2021 vše zamrzlo. Již mi od ní žádná zpráva nedorazila. A ani ta poslední zpráva nic o zániku ani nenaznačovala.

Prvních šest týdnů to bral sportovně a v sedmém týdnu se u mně objevil pokus o sebevraždu tím že jsem si nalil do respiratoru ředidlo a nasadil si ho s tím že chci zemřít a pak jsem zůstal čtrnáct a půl hodiny v kómatu.

Po několika dnech jsem se ze všeho otřepal bez trvalých následků a pár týdnů na to i psychicky.

V onom vztahu  mohlo dojít k nějakému kybernetickému intriku, ataku či útoku nějakou třetí osobou.

Vzhledem k tomu s jakými náznaky se setkám pravděpodobně spíše došlo k čemusi kybernetickému na způsob nějaké hlouposti a podobně. Nejspíše došlo k nějakému zneužití Celkem to o tom napovídá. Pač pokud by se stalo něco vážného jistě bych s tím byl někým obeznámen ( přímo jí, někým kolem ní, policií či kybernetickém oddělení SKPV PČR )

Svůj profil na facebooku jsem si dávno deaktivoval ale messenger mi běžěl jěště pár měsíců dál a možnost mně takto kontaktovat byla k dispozici stále v soukromé zprávě než jsem si v září 2021 messenger vymazal z telefonu a tím již možnost takovéhoto kontaktu není.  ( o to více je to celé nepochopitelnější, že se mělo něco stát a ještě více nepochopitelnější že mně nevysvětlitelné podivnosti doprovázeli i po onom září).

1: Konkrétnosti ohledně možného kybernetického útoku se objasnit nedaří. Ale dne 1. 1. 2021 bylo to kolem 7:45 hodin na křižovatce u jara v Karlových Varech. Od posádky vozidla červené Fabia kombi s Bratislavskou SPZ. A situace je v tom že došlo od oné posádky směrem ke mně k výtržnému hulákání těžkého kalibru a výzvám k sebevraždě, přičemž já ony osoby vůbec neznám, což by mohlo poukazovat na to že o onom útoku něco vědí případně mohou onu kyber hyenu znát nebo přímo za tím kybernetickým ataken stát. Je to příběh se kterým si nevím rady. 

2. Dne 5. 11. 2021 v Karlových Varech se mně na přechodu pro chodce pokoušela srazit Octavia se Slovenskou SPZ GL (číslo jsem nepostřehl) 
Bylo to v Karlových Varech v Bezručově ulici v blízkosti křižovatky s ulicí Havlíčkova. Cca 16:20 - 16:35
Je možné že to má souvislost buď se situací.

 Co se týče  toho možného kybernetického aktu, pravděpodobně došlo k nějaké specialitce, protože přesto že mezi mnou a osobností kterou jsem na nettu poznal, nebylo nikdy nic zlého, to co mně od slovenských spoluobčanů od té doby den co den v Karlových Varech pronásleduje to nemá obdoby. Jedná se naprosto běžně o výtržné hulákání těžkého kalibru a výzvy k sebevraždě, přičemž já ony osoby vůbec neznám.

 Uvedené věci tipu dvou výše uvedených mně pronásledují po celé měsíce.

A však je jasné že byl na nás dva byl neznámým pachatelem spáchán kyberhyenismus.Z ničeho onu slečnu neviním a v hlavě i srdci jí mám uloženou jen v tom nejlepším. To že vztah zanikne z vteřiny na vteřinu to se na sociálních sítích stává x milionkrát denně. Ale aby mne tolik měsíců pronásledoval takový horor, to je za normálních okolností nemožné.
Je jisté že náš vztah, jenž byl krásný jako obrázek byl umučen zákeřnou kyber hyenou
To co udělala ta kyber hyena mému vztahu s Claudií se dá přirovnat k tomuto velmi známému českému případu.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one